Dinamo P. - Síla vůle

14.04.2010 17:30

Byl to náš historicky první zápas v šesté lize. A tak očekávání bylo velké. V utkání na naší straně chyběli neomluvení hráči Kartus a Stehlík. V úvodu zápasu jsme mohli vidět hlavně vyzrálost a vyhranost soupeře, ale našim barvám se určitě nedala upřít snaha a bojovnost. První poločas nabízel spoustu střel hostujícího týmu, při kterých se k nám občas přiklonilo štěstí. My jsme soupeře ohrožovali pouze sporadicky a tak zákonitě musel přijít trest. 11 min. - 0:1. Po brance došlo k mírnému utlumení hráčů Dinama, které vedlo ke druhé brance soupeře. První poločas zkončil se skórem 0:2. Pocit, že bysme tento zápas měli prohrát jsme neměli, a tak o poločase nadále vládla bojovná nálada a chuť výsledek otočit. Proto jsme po změně stran začali více střílet a snažili se zjednodušit hru. Kýžený úspěch v podobě gólu, který by nás vrátil do zápasu ale pořád nepřicházel. A tak branku vstřelil opět soupeř - 0:3. Po špatné rozehrávce na vlastní půlce pak ještě přidal čtvrtý gól. Po které následovala zbytečná hádka přímo na hřišti kapitána domácích s Jirkou "homolou" Pučálkou. Zdálo se, že hosté mají zápas pod kontrolou a je rozhodnuto. Jenže paradoxně právě roztržka mezi dvěma hráči jakoby náš tým nakopla k lepšímu výkonu. Soupeře jsme mírně začali přehrávat. Když ve 35. minutě se po levé straně uvolnil Rozumný a střelou pod břevno nadal golmanovi šanci, snížil tak na 1:4 a hráči Dinama byli jako polití živou vodou a ovládli hřiště. Ve 40 min. zahrával Rozumný trestný kop a levačkou propálil zeď - 2:4. Naši hráči měli hlad po gólech, a tak se hráči týmu Síla vůle jen bránili. Čistý hattrick střelec Rozumný dokonal ve 43 min., když skoro z půlky propálil vše co mu stálo v cestě. Brankové hody ještě nekončily. Při schrumáži před brankou vyrovnal na 4:4 kapitán týmu Dinama Jakub Tylle. V tuhle chvíli mohli vyhrát skutečně oba mančafty. Hra se přelívala ze strany na stranu. Vypadalo to, že hosté jsou zdrceni rychlým vyrovnáním, ale bohužel opak byl pravdou. Střelecký prach si nevystříleli a do konce zápasu nám ještě nadělili tři branky. Zápas sme prohráli nešťastně vysokým výsledkem 4:7!