Dinamo P. - Hilton Prague

05.10.2010 17:59

Dinamo P. - Hilton Prague  4:3  (2:1)

branky Dinama: 2 x Rozumný L., Klumpar, Tylle.

Po týdenní pauze jsme přivítali tým Hilton Prague. Podle papírových předpokladů jsme byli favority zápasu. Zvláště, když se soupeř před zápasem horko těžko scházel na utkání. Před tímto zápasem jsme okupovali páté místo tabulky a mnozí naši hráči toto umístění vnímali jako dosavadní zklamání. Po třech kolech jsme měli na kontě 4 body za výhru a dvě remízy. Bylo jasné, že ztráta dalších bodů by nám už dost zkomplikovala cestu za postupem. Pouze jediný hráč scházel našemu mužstvu. Byl jím opět Jiří Kartus. Utkání začalo s mírným zpožděním. Dinamo vkročilo do utkání lépe, ale dvě obrovské šance gólem neskončily. V další části utkání nás hráči Hiltonu dostali pod veliký tlak. Cca 6 min. jsme se pouze bránili a měli potřebnou dávku štěstí, že jsme neinkasovali první branku zápasu. Ta naštěstí pro nás padla do branky Hiltonu Prague. V .... minutě házel náš obránce Karel Stehlík aut. K letícímu míči se dostal Michal Klumpar a chytře hlavou změnil trajektorii letu míče, což evidentně brankáře hostí zaskočilo - 1:0. Po první brance se hra vyrovnala. Hráčům týmu Dinama, tak jako v předchozím zápase scházelo více přesnosti ve hře. Nicméně i druhá branka padla do sítě hostujícího mužstva. Jinak doteď dobře chytající golman soupeře udělal chybu, která nám dopomohla ke vstřelení druhé branky. Nepovedený odkop od brány směřoval přímo na našeho útočníka Tylleho, který lehkým sklepnutím vybídl ke střele Lukáše Rozumného, který střelou pod horní tyč potvrdil svou roli kanonýra - 2:0. Do poločasu se hráči obou týmů spíše hádali a faulovali, než hráli fotbal. A tak se dlouho nic moc nedělo. Za zmínku stojí jen zranění našeho hráče Jirky Rozumného, který se nakonec do hry za pár minut vrátil. Hilton ještě do poločasu potvrdil svůj dobrý výkon z úvodu utkání gólem, kterým korigoval stav utkání na 2:1. V úvodu druhého poločasu jsme byli o trošku lepším týmem. V ... minutě házel Honza Šustr aut z levé strany hřiště a pěkně míč hodil proti noze Lukáše Rozumného, který dělovkou svou silnější levou nohou zvýšil na 3:1 pro Dinamo. Čtvrtou branku domácích vstřelil Tylle, když vypíchl míč na půlce hřiště soupeři a hodně nepovedou střelou z dálky zaskočil brankáře - 4:1. Málokdo by asi v těchto fázích zápasu věřil tomu, že to bude branka vítězná. Ovšem bylo tomu tak. Hráči Dinama jakoby cítili sílu soupeře v přechodu do útoku a začali bránil půlku. To se nám vymstilo - hráči Hiltonu snížili nejdříve na 4:2 a v ... minutě dokonce na 4:3. A bylo nám jasné, že konec zápasu nebude tak jednoduchý, jak se nejdříve zdálo. Hilton Prague nás ke konci zatlačil na naši polovinu a častokrát byli jen kousek od vyrovnání. Každý si oddychl, když zazněl konečný hvizd rozhodčího.

SESTAVA: Novotný - Zach, Šustr, Stehlík, Kartous - Rozumný J., Rozumný L., Klumpar, Pučálka, Tylle.