Dinamo P - Gee Gee Olive

18.09.2010 22:12

Dinamo P. - Gee Gee Olive  2:2  (1:1)

branky Dinama: 2x Rozumný L.

V tomto utkání jsme chtěli především vítězstvím potvrdit dva body z prvního kola. A vše šlo podle plánu. První branku jsme vstřelili již ve 4té minutě. To se trefil Rozumný L. Gól "vymyslel" jeho bratr Jirka, který nádherně Lukášovi přihrával do volného prostoru, kde tušil jeho naběhnutí. Další průběh zápasu hovořil jednoznačně pro nás. Za zmínku stojí střílená přihrávka Rozumného L. z levé strany, na kterou na zadní tyči jen o chlup nedosáhl Tylle. Bohužel téměř z protiútoku jsme inkasovali branku my. Soupeř pěkně pokombinoval a srovnal na 1:1. Běžela 10tá minuta zápasu. Cca v 15té min. nešel kapitán domácího Dinama Tylle příkladem svým spoluhráčům. Uprostřed hřiště zatahal za dres soupeře. A vzhledem k tomu, že dres se roztrhl musela následovat červená karta. Hráči Dinama tedy od této chvíle museli bojovat o jednoho hráče v poli méně. Úkol to nebyl jednoduchý, protože hráči Gee Gee Olive vycítili šanci a mírně začali hráče Dinama přehrávat. Do poločasu ale žádná branka už nepadala. Ve druhém poločase jsme začali trochu taktizovat a nechávali hrát spíše soupeře. Vyčkávali jsme na nějaký rychlý únik. O několik se jich pokoušel zejména Rozumný L. Jeho řada střel v rychlém sledu ale nemířila na bránu. Hráči Olive ve 39té minutě nakonec využili výhodu o jednoho hráče více a skórovali. Stav byl 1:2. Na našich hráčích bylo vidět, že tým moc chce v utkání bodovat. A i za nepříznivého stavu utkání nevzdalo. Začalo více riskovat a hru vyrovnalo. Dovoluji si tvrdit, že kdyby se zápas dohrával v plném počtu na obou stranách tým Dinama by z utkání vyšel jako vítěz. Takhle jsme museli soupeře dotahovat. A povedlo se. Když v 54té minutě Lukáš Rozumný konečně, jak je jeho zvykem trefil míč jeho silnější levou nohou. Střela ke vzdálenější tyči zapadla do soupeřovi branky - 2:2. Tímto výsledkem utkání skončilo. Ještě je třeba zmínit, že 2 minuty před koncem zápasu postupoval Rozumný L. sám na bránu, byl faulován, ale ještě dokázal přihrát Zdenkovi Kartousovi, který skóroval. Rozhodčí však neměl cit pro hru a zapískal faul. Po kterém měla následovat červená karta pro bránícího hráče. Nestalo se tak, a tak jedinou výhodou bylo zahrávání trestného kopu. Míč v bráně neskončil. V zápase nás několikrát podržel brankář, který jen potvrdil formu z minulého zápasu.

SESTAVA: Novotný - Zach, Kartous, Klumpar, Šustr - Rozumný L., Rozumný J., Kartus, Pučálka, Tylle.

Pozn.: Po domluvě obou kapitánů s rozhodčím byla červená karta udělená v 15té minutě smazána.